VRH *C*

 

datum krytí/date of matting: 4.2.2021

datum narození/born: 7.4.2021Celebrity Man O´War Sailon Narmo


Celebrity Eclipse Sailo Narmo


Clebrity Winx Sailon Narmo


Celebrity Kincsem Sailon NarmoRODIČE / PARENTS

MATKA / MOTHER

EJW. JCH. KLJCH. CH. KLCH. GRANDCH. 

CAYUGA BLACK DOLL FALLCAT


DNA - CP

CEA: clear +/+ (by parents)
PRA prcd: clear +/+ (by parents)
HSF4: carrier +/-
MDR1: carrier +/-
DKK: HD A (0/0)
DLK: ED 0/0

DOV/ Eye yearly test: prostý (clear) 2013, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020
RED FACTOR
skus/teeth-bite: plnochrupý/nůžkový skus - full dentition / scissors bite


OTEC / FATHER

SKYRON impromptu


DNA - VP


CEA: clear +/+ 
PRA prcd: clear +/+ 
HSF4: clear +/+
MDR1: clear +/+

DM: clear +/+
DKK: HD A 0/0
DLK: ED 0/0
DOV/ Eye yearly test: prostý (clear)  2020, 2021
RED FACTOR
skus/teeth-bite: plnochrupý/nůžkový skus - full dentition / scissors biteNa poslední vrh Panini jsem se moc těšila, a jelikož na tento vrh si čekalo mnoho zájemců, i dva roky, doufala jsem, že se pro každého ten jeho vysněný pejsek narodí. 
Plánů bylo mnoho, ale nakonec padla volba na psa žijícího na Slovensku Skyron Impromptu domácky Sky. Nešla jsem do neznámých vod, jelikož mám doma jeho vrhovou sestru Annie. Takže jsem věděla, co mohu očekávat. Sky je nádherný pes, střední kostry, s krásnou hlavou a typickým výrazem, stejně jako sestra má dokonalý elegantní prostorný pohyb a především správný sbíhavý pohyb vpředu/vzadu. V ČR znám jen velice málo psů se správným sbíhavým pohybem vpředu/vzadu. I když to kolikrát rozhodčí píšou i když ho pes vlastně nemá. 
Na poslední krytí jsem s Panenkou nemohla jet já, ale měla tu nejlepší náhradu, Lukáše Balcara. Celou cestu jsem přesně věděla kde jsou, o krytí jsem měla okamžité informace, Panini přijela moc spokojená, a tímto Lukášovi strašně moc děkuji, protože vím, že u něj se mají pejskové vždy skvěle!
Nicméně jak už to bývá, důležité věci se sejdou najednou. A tak když jsem musela odjet s Mikym do nemocnice, tak Panini se rozhodla že bude rodit, naštěstí mám úžasné kamarádky a rodinu, takže strašně moc děkuji Pavla Balajková, Vendula Hlavičková a Zdenča Dostálová, jelikož bez vás bych to nedala!!!!
Narodila se 4 úžasná štěňátka, všichni velcí a silní. Panini byla opět dokonalá máma, která se o ně starala až do jejich odchodu k novým majitelům.
Ale tento vrh měl i své poprvé a za mě 100% i naposledy. Už nikdy štěňata v bytě, NIKDY!!!
Je to krásné, jste s nimi 24/7, ale mít 15.měsíčního syna, který nechodí, k tomu 4.patro bez výtahu. Jako očistec neskutečný, a ke všemu tohle byla nejhlučnější štěňátka z těch tří dosavadních vrhů. Ten kdo již nějaká štěňata odchoval jistě ví, kolik práce okolo štěňat je, a že okolo 5.týdně už je to pořádná demoliční četa, i když v tomto byli úžasní, nic, opravdu nic nezničili, a to byli kromě ložnice po celém bytě. Ale mop mi za ty 4.týdny přirostl k ruce, v drogérii jsem byla pečená vařená. Není nad to, mít prostě možnost mít větší štěňátka přes den venku. Proto největší díky si určitě zaslouží můj nejlepší životní partner Milan, který každé ráno uklidil celý byt, a pomáhal naprosto se vším. A náš syn Miky, za trpělivost kterou po celou dobu měl, a že přišel o pár tepláčků, protože není samozřejmě lepší hračky, než lezoucího dítěte, přesto všechna štěňátka miloval a dlouho po odchodu je hledal. 
Přišel čas odchodu k novým majitelům, kteří se na ně několik týdnů těšili. Loučení bylo smutné, ale přiznám se, že poprvé jsem si i oddychla. Palačinka jediná čekala na své majitele měsíc, než bude jejich nové bydlení připraveno, ale myslím si, že lepší chůvu mít nemohla, jelikož se o ní starala a troufám si říci, že i dokonale připravila moje nejúžasnější Iveta Machatá. Přeji všem našem Celibritám, aby jejich život byl plný lásky, naplnění a dlouhé společné cesty s jejich páníčky. 
Panini si užívá zaslouženého důchodu, a věřím že tak jak byla dokonalá máma, bude stejně tak dokonalá babička a teta. Děkuji Ti Panenko za vše, za každé štěňátko, za každého nového páníčka, protože většina z nich, se stala našimi přáteli a rodinou. Teď už si užívej jen nekonečné mazlení.