NOVINKY 2018

31.12.

Rok 2018 končí a rok 2019 nám pomalu začíná...
Přáních máme všichni jistě mnoho, ať se Vám všem vyplní přání která máte...
Rok 2018 mi pár věcí vzal, ale mnoho věcí dal...
Silných zážitků bylo mnoho...
Rok 2018 byl úžasný v mnoha ohledech...
Těším se na rok 2019 a na naše plány, na to co se podaří, i na to co se nepodaří... Na vše co přijde... Na spousty legrace...
Přeji Vám všem hlavně klidný vstup do nového roku, a spousty zážitků v roce 2019...

Za foto děkuji naší úžasné fotografce Markéta Hojková25.12.

Spousta přátel mi psala ohledně cesty, kterou jsem s Panenkou nedávno podnikla. Padla i otázka, zda se naše rodina rozroste o dalšího člena....
Nooo, ano, rozrostla. Rozrostla se o šest úžasných babiček a dědečků 
Jen málo lidí neslyšelo o úžasném projektu Ježíškových vnoučat.
První den D byl 12. listopadu, to těšení na půlnoc, až se spustí možnost rezervace dárků mi připomíná ten pocit, kdy jsem jako dítě čekala na Ježíška. Jupííííí šest babiček a dědečků se nám s mamkou podařilo doslova ukořistit, několikrát spadlé stránky mi zrychlují tep na nejvyšší rychlost, ale podařilo se.
Teď už jen čekat na den, kdy naše babičky a dědečky navštívíme.
Uteklo to, a my konečně vyjíždíme směr Javorník za naší první babičkou, cesta je nejbližší přes Polsko, prší, mrzne, místy hustá mlha ale za čtyři hodiny parkujeme před domovem. Se všemi domovy jsem dohodnutá že pojede i Panini. Panini je vykoupaná, načesaná a moc se těší. Paní Anežka prý nemluví, nikoho nemá, čekáme na ní v hostinské místnosti, kam za chvilku vstupuje malinká drobná žena, jak zahlédne Panenku úplně se rozzáří, Panini se začne vrtět a klidně si sedá k paní Anežce, ta jí hladí a usmívá se, to už všechny brečíme dojetím, předáváme dárky a paní Anežka ukazuje, zda je vše opravdu jen pro ni, vytahuje plyšáka, kterého si moc přála a hladí mu čumáček. Druhou rukou nepustí Panenku, která jí podá pacičku a paní Anežka se začne tak krásně smát, tak čistě a upřímně, jak to dokáží už jen děti. S paní Anežkou se loučíme a již teď se těšíme na další návštěvu, jelikož jsem se domluvila s domovem, že rádi budeme rodinou pro paní Anežku.
Cesta domů je dlouhá, mám spousty času přemýšlet, myšlenky mi běhají všemi směry. Vzpomínám na paní Anežku, na její těžký život, každá její vráska píše příběh, její tvář je tak krásná, svůj život totiž žila. Vzpomínám na svoji babičku, na prázdniny na chatě, na chvilky kdy mi četla, na všechny ty probdělé noci se mnou když jsem byla nemocná, na naše první víno (když mi bylo 10 , sice bylo vína jako šťávy a dolité vodou, ale co ). Na chvilky u ohně, když babička vzpomínala na dědu... Babička má štěstí, že svoji rodinu má, rodinu která za ní jezdí... Stejně mi ale proletí hlavou jedna myšlenka, kolikrát jsem babičce řekla že nemám čas (jsem v práci, odjetá pryč,...) A najednou mi to došlo, tuhle větu jsem od babičky nikdy neslyšela. Vždy mi upekla domácí housky, upekla buchty, přišla za mnou,... Uspěchaná doba nás vzdaluje od našich nejbližších, od lidí, kteří na nás ten čas vždy měli... Další návštěvy právě spojuje jedna věc, rodiny máme, ale nemají na nás čas...
Paní Marie přišla do domova jako zlomený člověk, nemoc jí upoutala na invalidní vozík, nicméně se nevzdala, našla si v domově úžasného muže, kterého si vzala, bojovala a nejen že se postavila znovu na nohy, ale začala hrát závodně se svým úžasným mužem šipky a teď se učej střílet z kuše. Bylo úžasné paní Marii pozorovat kolik energie a radosti ze života z ní sálá. Byla jí plná místnost. Její manžel mi ukazuje album plné fotek, a mezitím oba mazlí Panenku, která opět udělala největší radost. Maruška si přála hodinky, a když je rozbalila tak nás spontánně obejmula se slzami v očích. I tady se domlouváme, že velice rádi budeme rodinou a budeme chodit na návštěvy.
Odjíždíme o kousek dál na Seč za další babičkou, paní Zdeňkou. Do místnosti vstupuje žena s úsměvem na tváři a tak vlídným pohledem. Sedáme si spolu a povídáme si, se slzami v očích nám vypráví svůj příběh, s mojí mamkou jí posloucháme, tak nesobeckého člověka jsem dlouho nepotkala, Když jí nemoc připoutala k invalidnímu vozíku, poprosila svoji rodinu, aby jí dala do domova, aby se o ní nemuseli starat, i s její maminkou, o kterou se do té doby starala. S odhodláním a strachem jak by její maminka reagovala, že je po mrtvici na vozíku, bojovala a opět se postavila na nohy. Maminka jí před necelým rokem zemřela, ale ona i přes to zůstává v domově, prý nikomu nechce být na obtíž. Paní Zdeňce nabízíme že za ní budeme jezdit, se slzami v očích kývne hlavou, že bude moc ráda.
Poslední zastávka je u dvou dědečků a babičky. Pan Zdeněk a Jiří jsou chlapi, kteří celý život těžce pracovali. Oba si přáli k Vánocům jen domácí cukroví. Sedíme a koukáme jak s chutí se do něj pouští a vyprávějí nám o své práci. Při hlazení Panenky vzpomínají na své pejsky. Paní Anně není dobře, tak jí posíláme její dárečky, a domlouváme se na další návštěvy.
Se všemi domovy se domlouváme na další spolupráci, však naši pejsci mají dostatek paciček a radosti na rozdávání.
Vítáme v naší rodině všechny babičky a dědečky, již teď Vás máme rádi, za vaše upřímná srdce 
Kdo dočetl až jsem, tomu děkuji.
Nezapomínejme na lidi, kteří nám nikdy neřekli ne, a neříkejme jim ho ani my, když jediné co od nás chtějí je trocha času a pozornosti. Jednou všichni zestárneme, a čas který nám tolik chyběl, nám bude najednou přebývat, ale už nebude ho s kým sdílet...
Děkuji své úžasné rodině! Hlavně svojí dokonalé a nejlepší mamince za cukroví které upekla všem babičkám a dědečkům. A za to, že mi nikdy neřekla ne, nemám na tebe čas... A také svojí babičce, která se o nás vždy starala a vždy s úsměvem 23.12.

Nemám hotové cukroví, dárky taky nejsou zabalené, o úklidu raději nemluvím... Ale Vánoce jsou přeci o štěstí a pohodě. A my máme štěstí, že máme kolem sebe super lidi, se kterými jsme strávili pohodový den. 17.12.

Letos jsem si přála jen dvě věci k Vánocům... Aby se Chloé dobře uzdravila po úraze a aby všichni naši pesjci měli zdravá ocicka...
Agavero, Panini, Orso, Muffin i Katie jsou DOV PROSTI!!!!!!
Nemuzu být šťastnější 🤩🤩🤩
Moc děkuji Lukáš Bomer a Lucie Pešková!
 7.12.

Úžasná cesta...6.12.

Poslední kontrola od operace nemohla dopadnout lépe. Chloe je dle slov pana Bednáře v naprostém pořádku a může do plné zátěže. Jupiiiii mám obří radost. Největší poděkování patří panu MVDr. Milan Bednář a jeho úžasným kolegům za perfektní péči a profesionalni přístup na klinice NEOvet.
Photo by Iveta Machatá děkuji drahá, sice jsem si dala na čas se zveřejněním, ale za to u nejlepší zprávy 😃 😘 (Chloe ve věku 3 měsíců).
3.12.

Užíváme sněhu...
2.12.

CACIB Praha 

judge: Schaffner Gilbert

Boss The Scent Sailon Narmo - první výstava VN3

25.11.

Úžasný víkend na Šumavě u Markétky Hojkové...

21.11.

Rodinka


18.11.

Další sraz našich odchovů

Tentokrát byl akční.
Pořádal se nedaleko Pardubic. Všichni měli možnost si vyzkoušet základy záchranařiny a poslušnosti. Kdy výcvik vedli úžasné osůbky, s letitými zkušenostmi Zuzana Hrubešová z Barking Dogs a Iveta Machatá. Figuranta dělal Lukáš Bomer. Všichni byli mooooc šikovní, a doufám že to někoho nakoplo v tomto pokračovat. Tentokrát se sesli Petr s Anii, Ondra s Hugem, Já s Muffem a Chloinkou  a Lucka s Katie. Moc všem děkuji za úžasný den.


 

17.11.

Dobré zprávy k víkendu patří. Kontrola měsíc od operace Chloe dopadla nad očekáváni dobře. Pan Bednář ji důkladně vyšetřil, a měl velkou radost, že se to hojí lépe než čekal. Chloe dostala už povolenku začít něco pomalu dělat. Čeká nás ještě jedna kontrola před Vánoci. Ale už teď mame velkou radost z Chloinky jak krásně se to hojí. Dokonce si s náma už užila i dnešní sraz 😍 moooc děkuji všem, za podporu ať už osobní nebo po zprávách 😘 mám ty nejúžasnější přátelé a rodinu.8.11.

Chloinka a kravička...12.10.

Život je někdy těžký. O to víc, když jen bezmocně koukáte na vašeho nejlepšího přítele, a jediné co můžete pro něj udělat, je čekat a doufat že vše bude zase dobré. Chloe dnes podstoupila operaci utržené šlachy v koleni. Na světě je jen 5 měsíců, ale už si toho prožila jak za několik životů. Operace proběhla dobře, bez komplikací a dle slov pana ortopeda Bednáře je prognóza příznivá. My uděláme naprosto vše, aby to byla zase naše veselá nerizena střela. Teď ji čeká měsíční klidova rekonvalescence. A poté několik bloků rehabilitaci.


6.10.

Dogmaraton Panstvím knížete Auesperga

Tento doktrek máme moc rádi, proto i v letošním roce jsme si to nemohli nechat ujít. Úžasná akce s perfekní organizací i trasami. Letos v obsazení já a Panini s Muffem a Lukyn s Agaverem a Orískem oba v kategorii dogmaraton muži a ženy do 35let.
A letos to byl úžasný úspěch, aba jsme se ve své kategorii umístili na 5.místě!!!


 4.10.

Rozicka našla opravdu ten nej domov!!! Vyplatilo se počkat na tu nejlepší rodinu. Moooc děkuji Ivana Šarochová!!!
30.9.

Rozička dnes odjela do svého nového úžasného domova... Bude bydlet v super rodině Ivany Šarochové v chs Svěží Vítr
29.9.

Orísek připraven na trénink...16.9.

Elixir Cofi Capito a jeho syn Uhlík Svěží Vítr15.9.

Speciální výstava KCHBO
judge: Paula McDermid

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo - Ex.
Arcalime Sailon Narmo - VG.

Handling:
Cristina Rose Briarga Crew Ex.3

Apple of Your Eye Rosycheeks  Exc.1, CAC, Specialty Winner, BEST of OPPOSITE SEX

Adwin Elite Look Sunshinewood EXC 1, CAC, Specialty Winner, BEST OF BREED!!!


8.9.


Canicross OkolohradceTento víkend se Lukyn zůčastnil s klukama canicrossových závodů.Agavero v kategofii na kole.
A Oříšek v kategotrii mládeže 4 - 6 let, kde se svým mladým parťákem obsadil úžasné 1.místo!!!!!!! Oříšek je prostě úžasný parťák pro děti. Hošíka Oříšek viděl poprvé až těsně před startem, a dal to naprostoi skvěle.


6.9.

Dogmaraton Panstvím knížete Auesperka

Letošní ročník byl pro naši CHS Sailon Narmo více než vydařený.
Nádherné počasí_skvělá trať_natěšení pejskové..aaaaaaaa........

Lukyn s Agísekm a Orískem obsadili úžasné 5.místo v kategorii mužů!!!!
no a aby jsme nezůstali pozadu
já s Muffinkem a Panini 5. místo v kategorii žen!!! 

31.8.

Když jablko nepadá daleko od stromu. 🍎
When the apple doesn't fall far from the tree. 🍏

Brilliant Gold Sailon Narmo and Rowan


27.8.

Vrátil se nám náš červený drahokam Rozárka... pro Rozárku hledáme nové majitele, kteří ocení její chuť do práce... Zatím se Rozárka učí u úžasné tety Ivety a holky jsou spolu na zachranářském víkendu...
26.8.

Další 1000 MIL pro jeden cíl...
18.8.

Železný pes 2018

Agaverio se s Lukynem zůčastnil závodu Železný pes 2018.Jedná se o opsí triatlon, který má za úkol prověřit fyztickou zdatnost, zručnost ale především siouhru mezi páníčkem a jeho psem.Tento závod se skládá z 150m plavání, 5,2km jízda na kole a 4,6km běhu.
Oba kluci to zvládli na výbornou a moc si to užili.Proto se Agavero může pyšnit titulem Železný pes.


17.8.


Úžasné zprávy od našich pejsků z vrhu *A*
(Cayuga Black Doll Fallcat x Elixir Cofi Capito)
Všechni mají hotová RTG vyšetření a všechni s těmi nejlepšími možnými výsledky 


JBISS JCh. Ch. Arnarmo Sailon Narmo *Muffin*
DKK: HD A (0/0)
DLK: ED 0/0
OCD: OCD nepostižen/clear
PL: PL 0/0
SA: SA 0
Arcalime Sailon Narmo *Katie*
DKK: HD A (0/0)
DLK: ED 0/0
Aini Sailon Narmo *Aimi*
DKK: HD A (0/0)
DLK: ED 0/0
Arto Sailon Narmo *Atík*
DKK: HD A (0/0)
DLK: ED 0/0
Alassea Sailon Narmo *Eliška*
DKK: HD A (0/0)
DLK: nebylo uděláno

Mám neuvěřitelnou radost a nemůžu být pyšnější chovatel!! Strašně moc děkuji všem úžasným majitelům, kteří se perfektně starají o naše pejsky a dávají jím ty nejlepší domovy  Lucie PeškováLucie Michálková (Petr Michálek), Ellen Kracík Hoffman a Martina Vybíralová.


12.8.

Brácha se ségrou...
18.7.


Máme 8.týdnů / We have 8 weeks    
date of birth: 19.5.2018
EJW. JCh. KlJCh. Ch. KlCh. GRANDCh.
CAYUGA BLACK DOLL FALLCAT
(Ch. GrCh. Ch.CMKU Prosto Chudo U ARE MY ACRO x Ch. FABULOUS FISTON des Dolmens D'An Arvor)


ASCA AKC Ch.
LEGACY´S INSTANT REPLAY
(Ch. Legacy's YOU CAN'T CATCH ME x HOF Ch. GCh. Legacy's POWER PLAY)

Beyond Forever Sailon Narmo 
redtri male - long tail
Bright Crystal Sailon Narmo 
blacktri female - NBT
Brilliant Gold Sailon Narmo 
redtri female - long tail – docked
Boss The Scent Sailon Narmo 
blacktri male - NBT
Moc děkuji Alex Wg za možnost využití Juniora v našem chovu.
Více informací o vrhu a jeho rodičích www.sailon.cz
Za dokonalé fotky moc děkuji Martin Starec!!!!
___________________________________________________
Thank you very much Alex Wg for the opportunity to use Junior in my breeding.
More informations about litter and parents on www.sailon.cz
You can contact me for more informations.
Photo by Martin Starec
Boss The Scent Sailon NarmoBeyond Forever Sailon Narmo
Brilliant Gold Sailon Narmo
Bright Crystal Sailon Narmo
15.7.

Znate to, štěňátka zlobí, radi, snaží se vás přivést do blázince... Pak jedno štěňátko odjede k novému majiteli, což oni netuší, protože odjelo když všechna spinkala... Najednou všechna štěňátka přestanou zlobit, radit a jen tak zvláštně na vás koukají... A pak vám to dojde!!! Ona se bojí, že budou ta další, která sníte 😂😂😂 konečně jsem našla recept na hodná štěňata 😂🤔🤔
14.7.

Hugo v novém domově...

Odchod štěňátek do nových domovů je pro mě vždy hrozně těžký... Ale pak přijde úžasná zpráva, a k ní takováhle fotka, kde vidíte jak jsou spokojená... Moc děkuji Ondra Liebig a přeji vám s Hugem ať je vaše společná cesta životem plná štěstí a radosti 😘
11.7.

Včerejší návštěva u MVDr. Beránka dopadla jak nejlépe mohla. Všechna štěňátka jsou prostá Dedicnych Očních Vad.... Mám obrovskou radost. Bez moji úžasné maminky by to nešlo, děkuji Zdenča Dostálová za pomoc 😘
Jako doprovod jel i bráška Muffin 😍


8.7.


Máme za sebou naprosto úžasný a nabitý prodloužený víkend, kdy štěňátka zažila spousty velkých zážitků...
Sraz našich Ačkových odchovů 
Kontrolu vrhu z klubu KCHBO 
Návštěvy našich štěňátek a jejich úžasných majitelů 
Úžasný den s Adéla Tůmová a Pavla Balajková kdy se fotila štěňátka a byla velkááááá sranda  
A v neposlední řadě povahové testy našich štěňátek moc moc moc děkuji Iveta Machatá a Lukáš Bomer 


Zleva:
🐾 Boss The Scent Sailon Narmo Hugo
🐾 Beyond Forever Sailon Narmo Archie
🐾 Bright Crystal Sailon Narmo Chloe
🐾 Brilliant Gold Sailon Narmo Rozárka

We have a very exciting and busy extended weekend when puppies have experienced a lot of great experiences 
Meeting the litter from our breeding 
The control of the club KCHBO 
Visits of our puppies and their amazing owners 
An amazing day with Adéla Tůmová and Pavla Balajková and photography puppies 
And last but not least, personality tests of our puppies so thank you so much Iveta Machatá a Lukáš Bomer 

from the left:
Zleva:
🐾 Boss The Scent Sailon Narmo Hugo
🐾 Beyond Forever Sailon Narmo Archie
🐾 Bright Crystal Sailon Narmo Chloe
🐾 Brilliant Gold Sailon Narmo Rozárka

photo by Adéla Tůmová 


6.7.

Geny se nezapřou... bráchové jak hrom... jsou Hugo a Muffin1.7.

Výlet s klukama na Sečskou přehradu...
26.6.

Život jde s úsměvem vždy lépe...
¨

24.6.

24.6. CAC Jelenia Góra
judge: Duško Jovanovič

V1 CAC Best Bitch  Best of Breed Best in Group IV.!!!!!!!!

23.6. CAC Jelenia Góra
judge: Roknič Zoran

V1, CAC


6.6.

Rosteme...
24. - 27.5.

Dogtrekking ZA POKLADEM VOKA IV. Z HOLŠTEJNA 

Dalším z dogtreků na který se kluci vydali, byl náš oblíbený a již tradiční Vok.
Dogtrek se jim úžasně vydařil a na 90km získali 8.místo (15). Opět velká gratulace klukům!!!

19.5.


🐾🐾WE HAVE PUPPIES / MÁME ŠTĚŇÁTKA🐾🐾
Born / narození: 19.5.2018
Mother / matka: EJW. JCH. KLJCH. CH. KLCH. GRANDCH. 
CAYUGA BLACK DOLL FALLCAT


Father / otec: ASCA AKC CH.
LEGACY´S INSTANT REPLAY

Puppies:
Beyond Forever Sailon Narmo
redtri male - long tail
Bright Crystal Sailon Narmo
blacktri female - NBT
Boss The Scent Sailon Narmo
blacktri male - NBT
Brilliant Gold Sailon Narmo
redtri female - long tail – docked

Moc děkuji Alex Wg za možnost využití Juniora v našem chovu.
Více informací o vrhu a jeho rodičích www.sailon.cz
___________________________________________________

Thank you very much Alex Wg for the opportunity to use Junior in my breeding.
More informations about litter and parents on www.sailon.cz
You can contact me for more informations.

Thank you very much for the beautiful photos of Markéta Hojková Hojkova 

12.5.

Klubová výstava psů KCHBO

judge: Leslie Sorensen (USA)

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo - VG 4
GrCh. Elixir Cofi Capito - VG 1
Aini Sailon Narmo - VG 3
Arcalime Sailon Narmo - VG 4

Aini a Arcalime zároveň absolvovaly základní bonitaci a Aini i vyšetření očí s výsledkem Prostá!!!

Všichni pejsci se úžasně prezentovali, a mají nádherné posudky od paní rozhodčí. Známku výborná paní rozhodčí zadala jen sporadicky a VD byl u této paní rozhodčí velký úspěch, a naši svěřenci si jí dle slov paní rozhodčí zasloužili za příliš mnoho srsti. Jsem moc hrdá na všechny naše odchovánky....

5.5.

CACIB Praha

judge: Antonín Mudra

GrCh. Elixir Cofi Capito

V2, res. CAC res. CACIB

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo

V2, res CAC

3. - 6.5.

KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING

Další dogtrekking za námi a to KRUŠNOHORSKÝ, 96km. Byla to nádhera. Trasa vedla částečně přes Německo. Všude krásná příroda. Skvělá parta lidí na trase. Výborná živá kontrola kde jsme dostali palačinky. 😀 Agavero byl celou cestu šikovný a k nezastavení. Párkrát jsme se ztratili 😂. Trasu jsme zvládli za necelých 25h a skončili na krásném druhém místě. Bylo to prostě super.

Agavero Cofi Capito a Lukáš Bomer 2.místo (8) v kategorii LONG 100km !!!!!!!!!28.4.

Klubová výstava KCHMPP / Club show KCHMPP

judge: István Székely

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo - V2, res. CAC
GrCh. Elixir Cofi Capito - V1, CAC23.4.


BŘEZOST POTVRZENA / PREGNANCY CONFIRMED
V polovině května očekáváme narození vrhu B Sailon Narmo.
Rodiči jsou GrCh. Cayuga Black Doll Fallcat a Ch. Legacy´s Instant Replay.
Očekáváme narození štěňátek všech barev, s dlouhými ocásky i NBT.
Moc děkuji Alex Wg za možnost využití Juniora v našem chovu.
Už se nemůžeme dočkat štěňátek.
Více informací o vrhu a jeho rodičích www.sailon.cz
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
___________________________________________________

PREGNANCY CONFIRMED
We are expecting a birth of litter B Sailon Narmo in the middle of may.
The parents are GrCh. Cayuga Black Doll Fallcat and Ch. Legacy´s Instant Replay.
We´re expecting puppies in all colors, with long tails and NBT.
Thank you very much Alex Wg for the opportunity to use Junior in my breeding.
We can´t wait for those puppies.
More informations about litter and parents on www.sailon.cz
You can contact me for more informations.

Design by Natálie Králíčková. Thank you so much.


7.4.

NV Ostrava

judge: Anna Kochan

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo - V4 / Ex.4

5. - 8.4.

Dogtrekking Šlapanický vlk

Další dogtrekking kterého se zúčastnil Lukyn s Agísem měřil 84km a jim se podařilo krásné umístění 10.místo (13)

1.4.

Muffinek dnes absolvoval bonitaci s úžasným posudkem i výsledkem povahového testu 99/100bodů!!! A stal se chovným psem.
30.3.

My love Panini...
25.3.

25.3. CACIB Vršac
judge: Peshev Sasho

V1, CAC, CACIB, BOB and new ChAMPION OF SERBIA!!!

24.3. CACIB Bogatic
judge: Dušan Rodic

V1, CAC, CACIB, BOB!!!22. - 25.3.

Dogtrekking Po stopách Toulovce 

Lukyn se s Agísem (Agavero Cofi Capito) zúčastnili prvního dogtreku v letošním roce.

21. místo (38) 85 km


17.3.

Agavero Cofi Capito *Agis* (Cofee x Koral)
Prý už mu je 5.let...nooooo, nevím 😁😁 stále je to moje malé štěňátko 😍😍😍
VŠE NEEEEEEJ zlato naše černý, tobě i sourozencům

11.3.

NDS Jelenia Góra - Polsko

judge: Grzegorz Robak

Ch. JCh. Arnarmo Sailon Narmo

V1, CWC


10.3.

Matka se synem / Mother Panini with son Muffin4.3.

CACIB Zielona Gora

judge: Grzegoz Robak

V2, res. CAC, res. CACIB