CAYUGA BLACK DOLL FALLCAT - VÝSTAVY

 Datum/
Date
 Místo/
Place
 Výstava/
Show
Rozhodčí/
Judge 
 Titul/
Title
 2017
4.11.  Praha CACIB Long-Doyle Ann V2, res.CAC/Ex.2, res.CAC
23.9.  Brno CAC  Pisarčiková Hana V1, CAC/Ex.4 CAC
19.8.  Bratislava CACIB Zamoyski A. V2/Ex.2
1.7.   Klatovy CAC  Karel Hořák  V4/Ex.4 
17.6.  Mladá Boleslav  Speciální výstava
KCHMPP/
Speciality show
KCHMPP
 Branko Milenkovic  V2, res.CAC/
Ex.2 res.CAC
 4.6. Nitra   CACIB  Marko Ljutić  V1, CAC/ Ex.1, CAC
 3.6.  Nitra  CACIB  Jeff Luscott  V1, CAC/ Ex.1, CAC
 13.5. Mladá Boleslav  Klubová výstava
KCHBO/Club show
 Joni A Monney-
McKeown
 V1, CAC, ČKŠ/ 
Ex.1, CAC
candidate club champion
 15.4. Praha  CACIB  Eva Hájková   V1, CAC/ Ex.1, CAC
 2016
 9.4. Ostrava   CAC  Petr Řehánek  V1, CAC, CAC-ČMKU
NV - 
NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION/
Ex.1, CAC, 
National winner - 
new CZECH CHAMPION
 26.3. Vyškov  krajská  Tibor Havelka   V1, VT / Ex.1, winner class
 9.1. Brno  CAC  Petra Márová   V3/Ex.3
 2015
 1.11. Praha  CACIB  Dirk Spiruyt  V1,CAC,CAC-ČMKU,
CACIB,BOB,res.BIG!!!
Ex.1,CAC,BEST OF BRED
res. BEST IN GROUP!!! 
 31.10. Praha CACIB  Myriam Vermeire  V1,CAC,res.CACIB/
Ex.1,CAC,res.CACIb 
 4.10. Rybnik  CAC  Malgorzata Halas  V1,CWC NOVÝ POSLKÝ
ŠAMPION
Ex.1,CAC 
NEW POLISH CHAMPION
 26.9. Mladá Boleslav   Klubová výstava
KCHMPP/Club show
 Alexandra
Grygarová
 V1,CAC/Ex.1,CAC
 19.9. Brno  CAC  Ladislav Kukla  V1,CAC/Ex.1,CAC 
 18.7. Mladá Boleslav  CAC  Eva Hájková  V1,CAC,CAC-ČMKU
NV,BOS/
Ex.1,CAC,National
winner and BEST OF
OPpOSITE SEX!!!
 4.7. Svojanov  táborová výstava   Libuše Brychtová  3.místo
 13.6. Mladá Boleslav   Klubová výstava
KCHMPP/Club show
 Ladislav Kukla  V1,CAC,KV,BOS/
Ex.1,CAC,Club winner, 
BEST OF OPPOSITE 
SEX!!!
 8.3. Drzónkov  CACIB  Nebojsa Savičic   V1,CWC/Ex.1,CAC
 7.2. Brno  CACIB  Jespers Andersson   V2, res.CAC/Ex.2, res.
CAC
 24.1.  KLUBOVÝ JUNIOR
ŠAMPION KCHMPP/
CLUB JUNIOR
CHAMPION!!!
 18.1. Sosnowiec  CAC  Grzegorz Robak  V1,CWC, nejlepší
dospělá fena,BOS/
Ex.1,CAC,Best bitch,
BOS!!!
 2014
 19.11. nový ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION/
new CZECH JUNIOR
CHAMPION
 1.11. Praha  CACIB  Jaroslav Matyáš  V1,CAJC/Ex.1, CAJC 
 23.10. Brno  European 
DogShow 
 Alexandra
Grygarová
V1,CAJC, Evropská vítězka 
mladých 2014!!!
Ex.1,CAJC European Junior
Winner!!!
 4.10. Mladá Boleslav  Klubová výstava
KCHMPP/Club show
 Eva Hájková V1,CAJC,klubový vítěz
mladých,BOJ,BOB!!!/
Ex.1,CAJC, Junior club
winner, BEST OF JUNIOR,
BEST OF BRED!!! 
 7.9. Gavirate   Special show
Gold Cup
 Erin Swain (USA)!!!  1.místo BRED BY fena!!! 
Winner of BRED BY 
female!!!
 30.8. Mladá Boleslav  CACIB  Eva Hájková  V1,CAJC,BOJ/
Ex.1,CAJC,BEST OF
JUNIOR!!! 
 18.5. Mladá Boleslav   Klubová výstava
KCHBO/Club show
 Bianca Heideveld VN1, Nejlepší dorost/
VP1, Best Puppy of Bred
 17.5. Hradec Králové   Krajská  Antonín Mudra  VN1/VP1
 19.4. Dětřichov   Krajská KCHMPP  Marie Marušková VN1,BIS dorost III./
VP1, BIS Puppy III.
 30.3. Nitra  CACIB  Anatoli Zhuk  VN1,Nejlepší štěně/
VP1, Best Baby
 29.3. Nitra CACIB  Dušan Kuriš   VN1,Nejlepší štěně/
VP1, Best Baby